• Nat Yazılım Web Sitesi

    Mikro Yazılım & Muhasebe Entegrasyon Hizmetleri

Mikro Yazılım Logo

Mikro Yazılım & Muhasebe Entegrasyon Hizmetleri

 

Mikro muhasebe yazılım entegrasyon hizmetleri ile e-ticaret faaliyetlerinizi tek panelden yönetip, denetleyebilirsiniz. Mikro Yazılım firması entegrasyon hizmetleri sitenizin hem kendi içinde hem de diğer pazaryerleri ile olan çok yönlü işlemlerini anlık ve çift taraflı olarak görüntülemeyi sağlar.

 

Mikro Yazılım & Muhasebe Entegrasyon Hizmetleri

 

Ticaret siteniz pazaryeri platformlarınız da dahil olmak üzere tek bir panelden yönetilsin! Rekabetin çok yoğun olduğu e-ticaret sektöründe firmalar için emek, para ve zamandan tasarruf etmek büyük bir önem taşır. Bunun için akıllı entegrasyon hizmetlerinden ve modüllerinden yararlanabilirsiniz.

 

Ürün Entegrasyonu

 

Mikro Yazılım ile ürünlerinizin tek bir yerden hızlı ve doğru biçimde girişi sağlanır. Ürün ile ilgili her türlü detay kaydedilir ve anlık olarak gerektiğinde güncellenir. Ürünlerin fiyatları, adetleri, stok durumları, renk/beden ayrıntıları, değişiklikler anında görüntülenir. Tek bir platformdan tüm bu işlemleri kontrol edebilirsiniz.

 

Cari Entegrasyon

 

Mikro muhasebe programı ile alacağınız entegrasyon hizmeti B2B programlarınız ile de uyumludur. Müşteri carileri otomatik olarak siparişler ile birlikte programa işlenir. Fatura detayları, cari hesaplar, alacak/verecek hesapları, cari hareketler, iskontolar, bekleyen siparişler, geçmiş alımlar vb. görüntülenebilir ve süreç pratik hızlı bir şekilde yönetilir.

 

Sipariş Pos Tahsilat Entegrasyonu

 

Online pos cihazları e-ticaret sisteminin olmazsa olmazları durumuna gelmiştir. Kredi kartlarının internette rahatça ve güvenli şekilde kullanılmaları sektörü geliştirir. Yazılım entegrasyon çözümlerimizde her bankanın pos cihazından tahsilat alınabilir. Aynı zamanda diğer ödeme seçenekleri de sunulur. Tahsilatlar, ödeme emirleri anlık olarak sisteme aktarılır.

 

Pazaryeri Entegrasyonu

 

Pazaryeri mağazalarınızda tek bir tuşa basarak, tek bir panel üzerinden ürünlerinizi tek tek ya da toplu olarak Hepsiburada, Trendyol, Çiçek Sepeti, N11 gibi online alışveriş sitelerinde listeleyebilirsiniz. Ürünleriniz hem kendi e-ticaret sitenizde hem de diğer popüler sitelerde satışa sunulur. Değişiklikler, stok güncellemeleri her mağazada otomatik olarak gerçekleşir.

 

B2B Sisteminizi Tek Kanaldan Yönetin

 

B2B akıllı yazılım çözümleri e-ticaret sitelerine daha fazla satış yapmaları, müşteri kazanmaları, zaman-emek ve paradan tasarruf etmeleri adına çok yardımcıdır. İşinizle ilgili sipariş/stok yönetimi, Pazaryeri entegrasyonları, ürün ekleme ve yönetimleri, muhasebe entegrasyonları, dijital pazarlama hizmetleri bu sistemler ile tek kanaldan yürütülebilir. NAT yazılım firmamız e-ticaret yazılım modüllerini sisteminize entegre eder; bize ulaşın.

 

B2B, E-TİCARET, SAHA SATIŞ, E-TAHSİLAT VE DAHA FAZLASI İÇİN

Sitemizde kullanıcı deneyimini geliştirmek için çerezler kullanılmaktadır.Sitemizi kullanmaya devam etmeden önce çerez politikamızı.