Kampanyalar için Bize Ulaşın

Sysmond Entegrasyon Hizmetleri

  • Sysmond Entegrasyon Hizmetleri

Sysmond Entegrasyon Hizmetleri

Sysmond Yazılım şirketine ait modülleri e-ticaret sitenize entegre ederek iş hacminizi genişletmenize olanak sağlıyoruz. Stok ve ürün kontrolleri aynı panelden kolaylıkla yapılıyor. Siparişleri an an takip etme imkanına sahipsiniz. Müşteriler için kurumsallaşma yolunda büyük bir adım olarak da değerlendirilir.

Sysmond B2B Entegrasyon Hizmetleri

Sysmond entegrasyon hizmetleri ile müşterileri anlık olarak yönetmeniz mümkündür. 7/24 onlarla iletişim kurabilirsiniz. Şirket içinde personelinizin yükü B2B akıllı yazılım çözümleri ile azalır. Para, emek ve zamanı daha etkili biçimde kullanırsınız. Ayrıca otomatikleştirmeyi ve dijitalleşmeyi sağladığı için kullanıcı hataları da minimuma düşer.

Ürün Entegrasyonu

Ürünlerinizi istediğiniz adette ve kategoride sitenize ekleyebilirsiniz; sınırsız ürün girme imkanı vardır. Ürün detayları; fiyatları, renkleri, bedenleri, stok durumları vb. tek sayfa üzerinden takip edilebilir. Panel yönetimi kullanıcıya ürün ve stok yönetimi için büyük kolaylık sunar.

Cari Entegrasyon

Raporlamalar, cari hesap hareketleri, müşteri carileri, fatura detayları, cari özel iskontoları, cari risk limitleri, bekleyen siparişler, satış vadeleri vb. unsurlar anlık olarak entegre edilirler. Muhasebe programınızda tanımlı olan personel cari kartları da entegre kapsamına dahildir.

Sipariş Pos Tahsilat Entegrasyonu

B2B e-ticaret sistemlerine gelen siparişler programdan takip edilebilir. Kredi kartı tahsilatları için her bankanın pos makinesi ile uyumlu biçimde çalışılır. Kart ödemeleri, banka havale emirleri de anlık ve güncel olarak programa kaydedilir.

Pazaryeri Entegrasyonu

Akıllı B2B paket hizmetlerinden en etkin olanlardan biri de pazaryeri entegrasyonudur. Bu modül sayesinde ürünlerinizi sadece kendi sitenizde tanıtmanız ve satışa sunmanız gerekmez. Aynı anda Trendyol, Hepsiburada, N11 gibi çok popüler online ticaret sitelerine de ürün girişlerinizi yapabilir, onları satışa sunabilirsiniz. Bir pazaryeri mağazasında satış olduğunda sistem otomatik olarak tüm mağazalarda bunu stok durumuna yansıtır. Otomatikleştirmeler hata payını en aza indirir.

B2B Sisteminizi Tek Kanaldan Yönetin

Tüm bu saydığımız modül hizmetlerini, süreçlerini tek bir panel üzerinden B2B yazılım sistemi sayesinde yönetebilirsiniz! Her an her yerden siparişleri takip etme, otomatik stok kontrolü, ürünleri aktarma-listeleme, sipariş yönetimi, ürün senkronizasyonu, muhasebe bilgilerini takip-kontrol etme vb. B2B sistemleri ile çok kolay! NAT yazılım firmamızla B2B akıllı modülleri için iletişime geçebilir; entegrasyon hizmetlerinden yararlanabilirsiniz!

© 2022 Copyright - NAT Yazılım