Kampanyalar için Bize Ulaşın

SAP Programı Entegrasyon Hizmeti

  • SAP Programı - Modül & Muhasebe Entegrasyon Hizmet

SAP Programı Entegrasyon Hizmeti

SAP programı bir şirketin çok daha etkili, hızlı ve kolay yönetilmesini sağlayan, uzun zamandan beri iş dünyasında yaygın kullanılan bir yazılımdır. Birçok SAP modülü bulunur; ihtiyaca göre tercih ettiğinizi sitenize entegre ediyoruz! SAP modülleri sayesinde tek bir kanaldan birçok işlemi ve özelliği yönetebilme şansına sahipsiniz!

SAP Programı B2B Entegrasyon Hizmetleri

SAP modülleri sayesinde B2B akıllı yazılım çözümlerinden çok daha verimli biçimde faydalanırsınız. E-ticaret sektöründe özellikle SAP FI ve SAP CO modülleri daha fazla kullanılır. SAP FI; finansal ve mali muhasebe modülüdür. SAP CO ise maliyet muhasebesini ifade eder. SAP FI daha çok satıcılar muhasebesi, genel muhasebe, müşteri muhasebesi, duran varlıklar muhasebesi içerir. SAP CO ise kar/zarar, maliyetler, raporlama ve planlama unsurları ile ilgilidir.

Ürün Entegrasyonu

Ürün girişinde herhangi bir sınır bulunmaz. İstenilen kategoride ve dilediğiniz sayıda ürünü aynı sayfa üzerinden siteye/sitelere ekleyebilirsiniz. Ürünlerin fiyatları, renkleri, bedenleri, stok durumları, adetleri program üzerinden görüntülenir. Ürünlerdeki değişiklikler otomatik olarak güncellenir ve programa hemen aktarılır.

Cari Entegrasyon

SAP muhasebe programı kullanılarak cari hesaplar, cari hareketler, müşteri carileri, fatura detayları, cari iskontolar vb. ile kolayca yönetilebilir. Hızlıca bilgilere ulaşmak, değişiklikleri görmek ve süreci yönetmek entegrasyon hizmeti sayesinde mümkün! Cari satış özellikleri, geçmiş siparişler, bekleyen siparişler gibi daha birçok unsur bu modülün kapsamı içindedir.

Sipariş-Pos Tahsilat Entegrasyonu

Online ticaret işlemlerinizde her bankanın pos cihazından tahsilat almanız mümkün! Ayrıca havale emirleri, proforma siparişler, sipariş alımları, kart ödemeleri de tek bir sayfadan denetlenir. Farklı ödeme şekilleri ile de uyumludur.

Pazaryeri Entegrasyonu

Ürünleri ister site içinden isterseniz dışarıdan programa kaydedebilir; tek sayfa üzerinden bir tuşa basarak seçtiğiniz ürünleri ünlü ve popüler ticaret sitelerinde yayınlatabilirsiniz! Senkronizasyon işlemleri rahatlıkla yapılır. Hepsiburada, Trendyol, Çiçek Sepeti, N11 gibi alışveriş sitelerinde ürünlerinizi sergileyebilirsiniz.

B2B Sisteminizi Tek Kanaldan Yönetin

Sınırsız ürün yönetimi, pazarlama araçlarını kontrol etme, iskonto ve kargo yönetimi, stok denetimi, muhasebe yönetimi B2B akıllı yazılım sisteminde yapılmaktadır. Siparişler anında sisteme işlenir; stoklarda ya da ürün detaylarında yapılan bir değişiklik ise anında güncelleme olarak her platforma otomatik yansıtılır. NAT yazılım şirketi SAP modül entegrasyon hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

© 2022 Copyright - NAT Yazılım