Kampanyalar için Bize Ulaşın

Oracle Yazılım Entegrasyon Hizmetleri

  • Oracle Yazılım Entegrasyon Hizmetleri

Oracle Yazılım Entegrasyon Hizmetleri

Oracle Yazılım entegrasyon hizmetleri, e-ticaret sektöründe çığır açıcı kolaylıklar ve avantajlar sağlar. Online ticaret sitenize Oracle Yazılım’a ait çok yönlü hizmetleri ve özellikleri entegre ediyoruz. Bu sayede rekabette geri kalmayacak; hatta öne geçme fırsatını bulabileceksiniz. Daha az para, emek ve zaman harcayarak e-ticaret işlerinizi şimdikinden çok daha ileriye taşıyın!

Oracle B2B Entegrasyon Hizmetleri

B2B entegrasyon hizmetleri ile tek bir platformdan ürünleri ekleyebilir, değişiklikleri ve ayrıntıları yönetebilirsiniz. Siparişleri sistem üzerinden kolayca takip edebilir, stokları denetleyebilirsiniz. Pazaryeri entegre çalışmaları sayesinde çok daha geniş bir kitleye ulaşmanız mümkün! Muhasebe entegrasyonları sitenizle ve kullandığınız programlarla uyumlu çalışır. Anlık olarak güncellemeler ve otomatikleştirme işlemleri gerçekleşir.

Ürün Entegrasyonu

Yazılım modülleri sitenize entegre edildiğinde ürünleri çok rahat biçimde tek kanaldan kontrol edip ekleme/çıkarma yapmanın avantajlarını yaşayabilirsiniz. Ürün sınırlaması entegre işlemlerinde yoktur. İstediğiniz sayıda ürünü her kategoriden sitenize ve pazaryeri mağazalarınıza ekleyebilirsiniz. Değişiklikler ise anlık olarak güncellenir; stok değişiklikleri otomatik olarak yapılır.

Cari Entegrasyonu

Yazılım programı şirketinizin muhasebe programı ile uyumlu çalışma özelliğine sahiptir. Entegrasyon gerçekleştikten sonra tüm siparişler müşteri carileri ile beraber anlık olarak programa işlenir. E-fatura kullanılan muhasebe programları ile uyumludur. Cari hesap bilgileri, hareketleri, fatura detayları, bekleyen siparişler, geçmiş satışlar vb. da tek bir panelden izlenir.

Sipariş-Pos Tahsilat Ekranı

Entegrasyon hizmetlerimiz, Oracle yazılımınıza binaen, ödeme sistemleri ile de uyumlu çalışır. Ayrıca tüm bankaların pos makinelerinden de kredi kartı tahsilatları alınabilir. Havale ödeme emirleri, proforma siparişler, siparişler anlık şekilde muhasebe programına işlenir.

Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri entegrasyon hizmetimiz aracılığıyla ürünleriniz sadece kendi e-ticaret sitenizde yayınlanmak zorunda değil! Birçok ünlü online ticaret sitesinde (Trendyol, Hepsiburada, N11, Çiçek Sepeti vb.) tek bir ekrandan tüm ürünleriniz aynı anda satışa sunulur! Ürünlerinizi sisteme girdikten ve ayarlamaları yaptıktan sonra tek tuşla tüm mağazalarda ürünler görüntülenebilir.

B2B Sisteminizi Tek Kanaldan Yönetin!

E-ticaret sektörünün gelişmesi ve büyümesi rekabeti de arttırır. Pratik, hızlı ve tasarruf sağlayan hizmetlere bu nedenle yoğun ilgi vardır. B2B akıllı entegre sistemi e-ticaret sitenizi, faaliyetlerinizi tek bir platform kanalıyla kontrol edebilmenizi sağlar. NAT Yazılım Şirketi işinizi büyütmenize yarayacak; güvenli, pratik ve hızlı yöntemleri sitenize entegre etmektedir.

© 2022 Copyright - NAT Yazılım