Kampanyalar için Bize Ulaşın

Netsis Muhasebe Programı B2B Entegrasyon Hizmetleri

  • Netsis Muhasebe Programı & B2B Entegrasyon Hizmetl

Netsis Muhasebe Programı B2B Entegrasyon Hizmetleri

B2B entegrasyonu işletmelerin, e-ticaret sitelerinin sistemden siteme elektronik olarak bilgi veri ve belge alışverişini sağlar. Finans kurumları, müşteriler, iç sistemler, iş ortakları ve tedarikçiler arasındaki mali düzenlemeyi kolaylaştırır. Netsis muhasebe programı da web sitenize entegre edilebilen, muhasebe alanında zamandan tasarruf yapmanızı ve iş yükünüzü hafifletmenizi sağlayan bir yazılımdır.

Netsis Muhasebe & B2B Entegrasyon Hizmetleri

Netsis muhasebe yazılım ve entegrasyon hizmetleri verileri kaynak uygulamadan gelir. Netsis gibi bir muhasebe paketi, Oracle, SAP gibi bir kurumsal planlama sistemi (ERP) ya da CRM gibi müşteri yöneticisi ile birleştirilebilir.

Ürün Entegrasyonu

Netsis programı ürün entegrasyonu endüstri standardıyla eşleşir. Uygulama tarafından üretilen bir dosya formatında veriler oluşturulabilir. Ürünlerin stok kontrolü, satış verileri, fatura düzenlemeleri, sayesinde de zamandan tasarruf edersiniz.

Cari Entegrasyonu

Netsis muhasebe modülü ile cari risk limitlerimize kadar pek çok özelliğe ulaşmak mümkün. Programın özelliklerini doyasıya kullanmak için Nat Yazılım ile iletişime geçmeniz yeterli. Profesyonel ekibimiz sizi her konuda bilgilendireceği gibi, hizmet alımından sonra da her türlü sorunuzda yanınızda olacaktır. Bu yazılım sayesinde satış planlamalarını, protokolleri, performansı, giderleri ve alınan siparişleri tek bir yazılım ile görebilirsiniz.

Sipariş - Pos Tahsilat Entegrasyonu

Alınan siparişler, teklifler, havale emirleri ve kredi kartı tahsilatları gibi farklı satış birimlerini tek bir yerde görebilirsiniz. Netsis entegrasyon ile bu bilgiler programınıza anlık olarak düşecektir. Uygulama sitenize gereken şekilde dönüştürülecektir. Web tarayıcınızdan istediğiniz yerden sipariş ve ödemeleri kontrol edebilirsiniz.

Pazaryeri Entegrasyonu

Müşterileriniz B2B sisteminden yaptığınız değişikleri görecektir. İlgili ürününüzün fiyatını, stok durumunu belirlediğiniz şekilde istediğiniz an değiştirebilirsiniz. Ayrıca ürünlerinizin kar oranlarını, toptan ya da perakende ücretlerini de marjınıza göre tasarlayabilirsiniz.

B2B Sisteminizi Tek Kanaldan Yönetin

Alıcı ve satıcı arasında kolay bağ kurmayı hedefleyen programlar, e-ticaret sitelerinin, mal alımı veya finansal hizmet gibi işlemin parçası olarak gönderilen tüm verileri koruyacak ve tek bir yerden yönetmenize imkan tanıyacaktır. Netsis muhasebe programı ile iş yükünüzü yarı yarı hafifletmenin yanı sıra Nat Yazılım’ın diğer hizmetlerine de göz atmak isterseniz bizimle iletişime geçebilir ya da web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

© 2022 Copyright - NAT Yazılım