Kampanyalar için Bize Ulaşın

Logo Tiger Entegrasyon Hizmetleri

  • Logo Tiger Entegrasyon Hizmetleri

Logo Tiger Entegrasyon Hizmetleri

Logo Tiger Entegrasyon ile e-ticaret sitenizde dijitalleşmeyi ve otomatikleştirmeyi sağlayıp, güçlendirebilirsiniz. Daha kaliteli bir hizmet sizin için emek, zaman ve paradan tasarruf etme imkanı sağlar. Manuel işlemler nedeniyle yapılan hatalar da minimuma iner. Tek bir panelden kontrol ve veri girişi ise e-ticaret sitenizi her alanda daha da büyütmeyi hedefler.

Logo Tiger Yazılımı Entegrasyon Hizmetleri

Logo Tiger yazılımı şirket, müşteri ve satış verilerine daha hızlı biçimde ulaşırsınız. Siparişler, iş süreci, borç/alacak hesapları, pazaryeri aktiviteleri, envanter yönetimi, raporlar, uygulama/satın alma gibi süreçleri bu yazılım programı ile en verimli biçimde kontrol edebilir, izleyebilirsiniz. Ön muhasebe işlemleri için de bu yazılımın pratik, güvenilir ve hızlı bir sistemi bulunur.

Ürün Entegrasyonu

Yazılımda ürün sınırlaması yoktur; sınırsız olarak sitenize ürün ve kategori girişi yapabilirsiniz. Tüm ürün stoklarını sistemden kontrol edebilir, tek tuşa basarak hepsini aynı panelden yönetip, iş veriminizi yükseltirsiniz. Ürünler ve stok bilgileri hakkındaki en detaylı bilgiler anlık olarak takip edilir.

Cari Entegrasyon

Cari hesap bilgilerinin, hareketlerinin takibini yapmak, alacak/borç durumunu incelemek, cari kartların sisteme tanımlanmasını yapmak, fatura entegrelerini gerçekleştirmek, gelir-gider hesaplarını, bekleyen ödemeleri vb. Logo Tiger yazılım ile kontrol etmek ve pratik biçimde görüntülemek mümkün! Cari iskonto işlemleri de yapılabilir.

Sipariş-Pos Tahsilat Entegrasyonu

E-ticaret sitenizden müşterileriniz tarafından verilen siparişler anında programa aktarılır. Aynı zamanda proforma siparişler, kredi kartı ödemeleri, havale emirleri vb. de eş zamanlı ve güncel olarak her yerden görüntülenir. Tüm banka pos cihazları ile uyumlu bir entegre süreci oluşturulur.

Pazaryeri Entegrasyonu

E-ticaret sektöründe pazaryeri entegrasyon çözümlerinden yararlanarak işinizi büyütebilir, ürünlerinizi çok daha fazla sayıda müşteri ile farklı online ticaret sitelerinde buluşturabilirsiniz. Ürünlerinizi aynı anda Trendyol, Hepsiburada, N11, Morphipo vb. e-ticaret sitelerinde satışa çıkartabilir; tüm bu işlemleri tek bir yerden yapabilirsiniz.

B2B Sisteminizi Tek Kanaldan Yönetin

B2B akıllı yazılım sistemi dağınık sistemlere sahip, karmaşık yapıdaki firmalarda bile verimli sonuçlara ulaştırır. Birkaç dakika içinde ürünlerinizi sisteme girdikten sonra tek tuş ile hepsini farklı ticaret sitelerinde senkronize ederek listeleyebilirsiniz. Siparişleri, kargo süreçlerini, stokları, satışları tek bir panelden denetleyin! NAT yazılım şirketimizden entegre hizmeti almak ve işinizi büyütmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

© 2022 Copyright - NAT Yazılım