Kampanyalar için Bize Ulaşın

LED Yazılım Entegrasyon Hizmetleri

  • LED Yazılım Entegrasyon Hizmetleri

LED Yazılım Entegrasyon Hizmetleri

LED yazılım entegrasyonu ile e-ticaret sitenizin ön muhasebe işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Sistemde siparişleriniz ile ilgili detaylı rapor bilgiler de takip edilir. Satış bilgileri izlenirken, bilgiler anlık ve güncel olarak sisteme aktarılır. Bu yazılım ile programı ile firmanız yoğun rekabet ortamında karlılığını arttırarak bir adım öne geçsin!

Ürün Entegrasyonu

LED yazılım entegrasyonu birçok farklı alanda kullanımı olan modülü bir araya getirir. Müşteriye hızlı hizmet sunma ve çok farklı kullanım şekillerine kolay uyum sağlamak bakımından iddialı bir yazılımdır. Muhasebe programınız kapsamındaki ürünlerin isimleri, detayları, stok miktarları, birim barkodları, ürün teslim süreleri, ürün görselleri, beden/renk detayları anlık ve karşılıklı olarak entegre edilir.

Cari Entegrasyonu

LED yazılım entegrasyonu kanalıyla günlük cari hesap bilgileri ve ön muhasebe kayıtları incelenebilir. Bunların sisteme girişi, kontrolü arayüz görevindeki finansal uygulaması ile yapılır ve ekran görüntüsü kullanıcıya gösterilir. Böylece denetleme daha verimli biçimde gerçekleşir.

Sipariş-POS Tahsilat Entegrasyonu

LED yazılımı sitenizin kullanımını, anlaşılır, kolay ve pratik bir hale getirir. Tasarım zaman tasarrufuna yönelik hazırlanmıştır. B2B ticaret sistemleri kanalıyla alınan siparişler, teklifler, proforma siparişleri, kredi kartı ödemeleri anlık olarak bu programa aktarılır. Tüm bankaların sanal posları ile uyumludur.

Pazaryeri Entegrasyonu

B2B sistemimiz üzerinden giriş yapan müşterileriniz ürünlerin içerik bilgilerinden alış fiyatlarına, stok miktarlarına kadar tüm verileri görecekler. Hepsiburada, GittiGidiyor, N11 gibi birçok online ticaret sitesinde ürünleriniz pazaryeri entegrasyonu ile anlık olarak satılabilir. Sipariş işlemleri otomatikleştiği için zaman tasarrufu sağlanır; kullanıcı kaynaklı hatalar aza iner.

B2B Sisteminizi Tek Kanaldan Yönetin

B2B sistemleri sayesinde internet ortamındaki satışlarınızı önemli miktarda arttırabilirsiniz! Hızlı, pratik işlem yapma olanağı vermesi dışında B2B modülleri tek bir kanaldan yönetilebilen, sağlam bir bayi satış sistemini oluşturur. Ticari programlarınız ile uyumlu çalışan B2B sistemi, tam entegrasyon avantajı sağlar. Ticari programlarınızdaki işleyiş aynı kalır; tüm siparişlerinizi, işlerinizi internetten üstelik tek panelden yürütebilir ve kontrol edebilirsiniz. NAT yazılım firmamızdan B2B sistemleri ve entegrasyon hizmetleri için destek almak istiyorsanız bize ulaşın.

© 2022 Copyright - NAT Yazılım