Kampanyalar için Bize Ulaşın

ETA Muhasebe Programı

  • ETA Muhasebe Programı & SQL Entegrasyon Hizmetleri

ETA Muhasebe Programı

ETA muhasebe programı ile E-ticaret sitenizi geliştirebilir, zamandan tasarruf sağlarken sisteminizi otomatikleştirebilirsiniz. B2B ve B2C E-ticaret entegrasyon sistemi kanalıyla pazaryeri mağazalarınız üzerinden e-ticaret sitenizi tek panelden yönetin.

ETA Muhasebe Programı Entegrasyon Hizmetleri

ETA muhasebe yazılım hizmetimiz ile e-ticaret sitenizdeki ürün ve siparişlerinizi anlık/çift taraflı entegrasyonunu gerçekleştirmeniz mümkündür. ETA muhasebe modülü sitenize entegre edilir. ETA & SQL verilerin sistemde güvenli biçimde saklanması, analiz edilmeleri, gerektiğinde bunlara hızlı, esnek biçimde ulaşılması için kullanılır. Bu program Türkiye’de popüler bir muhasebe programıdır.

Ürün Entegrasyonu

ETA programı ile sistemi kullanacak olan kişilerin kullanıcı kartları yüklenir. Değişiklik-iptal işlemleri bu kanal üzerinden yapılır. Personel kartları ile şirketlerin dökümanları alınır. Sınırsızlık özelliği nedeniyle bu muhasebe programının sağladığı altyapı birçok yönden e-ticaret sitesinin gelişmesine katkı sağlar. Ürünler, ürün detayları, fiyatları, stok durumu, ürün teslim süreleri, renk/beden bilgileri, barkodlar vb. sisteme entegre edilir.

Cari Entegrasyonu

ETA muhasebe programı ile fatura detayları, cari adres bilgileri, cari hesap ekstresi, cari satış şartları, borç-alacak takibatları vb. entegre edilir. Bu program sayesinde cari kartlar tanımlanır. Cari kart listeleri, adres bilgileri raporu, ödeme bilgileri raporu, risk analizleri de bu modül üzerinden oluşturulup, takip edilebilir.

Sipariş Pos Tahsilat Entegrasyonu

ETA muhasebe programına anlık olarak alınan siparişler güvenli ve hızlı biçimde aktarılır. Proforma siparişler, teklifler, siparişler, havale emirleri vb. ilgili veriler arasındadır.

Pazaryeri Entegrasyonu

Sisteme girilen ürünlerinizi birçok yerde listelemenizi sağlar. Bütün siparişleriniz ise Pazaryeri entegrasyonu ile yazılım programımız üzerinden yönetilebilir. Ürünleriniz birden fazla sitede en iyi biçimde satışa sunulur.

B2B Sisteminizi Tek Kanaldan Yönetin

ETA entegrasyon hizmetimiz kanalıyla e-ticaret sitenizi tek bir panel üzerinden kontrol etmeniz ve yönetmeniz mümkün! Pazaryeri mağazalarınız da dahil olmak üzere sitenizle ilgili her türlü gelişme, hareket ve özellik aynı panelden denetlenebilecek. Stok miktarları, ürün içerik bilgileri, alış fiyatları görüntülenebilir. NAT yazılım çözümleri, e-ticaret sitenize ETA muhasebe programını ve SQL hizmetlerini entegre eder.

© 2022 Copyright - NAT Yazılım