• Nat Yazılım Bilgi ve Kalite Güvenliği

    Bilgi ve Kalite Güvenliği

Bilgi sistemleri ile ilgili mal ve hizmet alımlarındaki güvenlik unsurlarını, tüm üçüncü tarafları, hizmet sağlayıcıları, sistem, veri ve bilgi kullanıcıları kapsamında; Bilginin toplanması, değerlendirilmesi, raporlanması ve paylaşılması süreçlerinde güvenliğin sağlanmasına yönelik tedbir almak, Bilginin gizlilik, bütünlük ve erişilebilirlik açılarından değerlendirilerek, içeriden ve/veya dışarıdan kasıtlı veya kazayla oluşabilecek tüm tehditlerden korunmasını sağlamak ve yürütülen faaliyetlerin etkin, doğru, hızlı ve güvenli olarak gerçekleştirilmesinde bilgi güvenliği açısından uyulması gereken usul ve esasları düzenlemektir. 

 

 

 

Nat Yazılım Bilgi ve Kalite Güvenliği
ISO 27001
BİLGİ GüVENLİĞİ YöNETİMİ SİSTEMİ

Yazılım sektöründe faaliyet gösteriyoruz ve bu alanda ürettiğimiz yenilikler kadar, tehdit unsurlarının da farkındayız. Tüm iş ortaklarımızdan elde edilen bilgilerin saklanması, bu bilgilerin gizliliği ve kullanılabilirliği açısından ilgili tüm yasal düzenlemelere ve belirlenen standartlara uygun olarak  Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemini tüm süreçlerimize uyguluyoruz. 

 
ISO 10002:2014
MüŞTERİ MEMNUNİYETİ YöNETİM SİSTEMİ

ürettiğimiz programların, programlarımızı kullanan tüm iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına cevap vermesi birincil önceliğimizdir. Bu ilkemize uygun olarak, sadece entegrasyon sürecinde değil, sonrasında da tüm iletişim kanallarımız ile hızlı, güvenilir, kaliteli ve sonuç odaklı hizmet vermek üzere uçtan uca tüm süreçlerimizi yeniden yapılandırdık ve Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemini iş süreçlerimize uyguladık.

 

ISO 9001:2015
KALİTE YöNETİM SİSTEMİ

Türkiye’de 20 Yıldır Kurumsal E-Ticaret  yazılımları üreten firma olarak, ülkemize ve İş Ortaklarımıza daha iyi hizmet vermek üzere belirlediğimiz  Vizyon ve Misyonumuzu gerçekleştirmek için Kalite Yönetim Sisteminin gerekliliklerine göre iş süreçlerimizi yeniden yapılandırdık .

B2B,E-TİCARET,SAHA SATIŞ,E-TAHSİLAT VE DAHA FAZLASI İÇİN

Sitemizde kullanıcı deneyimini geliştirmek için çerezler kullanılmaktadır.Sitemizi kullanmaya devam etmeden önce çerez politikamızı.